Free cookie consent management tool by TermsFeed

Hibrīda siltumsūknis OMNIA S 3.2 HYBRID 28C 10

0XHKAGWA
Atlaide
25%
Hibrīda siltumsūknis OMNIA S 3.2 HYBRID 28C 10
Palielināt attēlu
Nav noliktavā
7,966.64
5,974.98
Jūsu ietaupījums: 1,991.66 (25%)
Bezmaksas piegāde
Maksājums iespējas
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantijaGarantija visiem mūsu interneta veikalā iegādātajiem produktiem ir 24 mēneši

SMS brīdinājumsJūs saņemat SMS brīdinājumus par katru pasūtījuma posmu.

Atgriešanās un apmaiņa - bez problēmāmIegādātās preces varat atgriezt 14 dienu laikā. Produktam jābūt visu rūpnīciskas iepakojumu.

Dažādas maksājumu metodes Samaksāt par precēm ērtā veidā: skaidra nauda kurjeram, kredītkarte tieši pasūtījuma brīdī.

Labākā cenaMēs lepojamies par mūsu cenām, tos katru dienu pārbauda simtiem klientu, kas izvēlas mūsu interneta veikalu.

Apraksts

• OMNIA S HYBRID C 3.2 hibrīda siltumsūkņi apvieno R32 videi draudzīgu siltumsūkņa tehnoloģiju un kondensācijas katlu ar tūlītēju karstā ūdens sagatavošanu vienā kompaktā produktā.

• Videi draudzīgā R32 gāze apvieno augstu efektivitāti un samazinātu ietekmi uz vidi. Pateicoties tās GSP 675, kas ir aptuveni par trešdaļu mazāks nekā R410a GSP, tā palīdz samazināt CO2 emisijas, kas ir galvenais globālās sasilšanas cēlonis.

• Ferroli hibrīdsistēmas ir ideāls risinājums veco ģeneratoru nomaiņai, pat augsttemperatūras sistēmās ar radiatoriem, jo tajās ir integrēts katls.

• Kompaktais izmērs, kas līdzinās pie sienas piekarināmā katla izmēram, atvieglo nomaiņu, nezaudējot ievērojamu platibu un neveicot būtiskus pārbūves darbus.

• Darbinot katlu vai siltumsūkni atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem, iekšējā elektronika optimizē sistēmas jaudu, pastāvīgi darbojoties iespējami ekonomiskākajā un efektivākajā režīmā, kas sniedz lieliskas priekšrocības gala lietotājam.

• Katls varēs brīvi ražot tūlītēju karsto ūdeni pat siltumsūkņa apkures vai dzesēšanas darbības laikā, tādējādi maksimāli paaugstinot komforta līmeni. Maz ticamajā gadījumā, ja siltumsūknis ir bloķēts, katls joprojām varēs darboties autonomi rezerves režīmā, tādējādi garantējot apkuri un karstā ūdens ražošanu.

• Sistēma sastāv no pilnā līdzstrāvas invertora ārējā bloka, kas pieejams ar 4 dažādu jaudu izvēli, kas ir saistits ar hibrīda iekšējo un kondensācijas bloku ar integrētu hidronikas moduli, tostarp līdzstrāvas invertora sūkni dzesēšanas kontūra vadībai. Sistēma ir ļoti universāla un spēj darboties skarbos klimatiskajos apstākļos līdz pat -20 °C ārā.

• Tā novērš sasalšanas risku, pateicoties dalītajam dzesēšanas kontūram.

• Sienas dūmgāzu izvadīšana gadījumos, kas attiecas uz Itālijas Leg. Dekrēts Nr. 102, 2014. gada 4.jūlijs.


Jūs varētu interesēt