Free cookie consent management tool by TermsFeed
PREČU ATLASE
Cena

 – 

  • ‎€1943.02
  • ‎€6823.17

Gaiss - KŪ

Gaisa-karstā ūdens (HWH) siltumsūkņi: Efektīvs un rentabls risinājums ūdens sildīšanai

Kad runa ir par mājokļa apgādi ar karsto ūdeni, gaisa-karstā ūdens (AHW) siltumsūkņi ir viens no efektīvākajiem un ekonomiskākajiem risinājumiem. Šīs inovatīvās sistēmas nodrošina uzticamu un nepārtrauktu ūdens uzsildīšanu, izmantojot apkārtējā gaisa enerģiju. Aplūkosim, kā tās darbojas un kādas priekšrocības tās sniedz.

Kā darbojas siltumsūkņi "gaiss-ūdens"?

Siltumsūkņi gaiss-gaiss darbojas pēc tāda paša principa kā siltumsūkņi gaiss-gaiss, taču telpu apsildes vietā tie ir paredzēti ūdens sildīšanai. Tie iegūst siltumu no gaisa, pat pie zemas temperatūras, un nodod to ūdenim boilerī vai tvertnē, nodrošinot karsto ūdeni mājsaimniecībai.

Siltumsūkņu gaiss-ūdens priekšrocības

1. enerģijas taupīšana
Gaisa-HW siltumsūkņi ir viena no energoefektīvākajām ūdens sildīšanas sistēmām. Tās patērē daudz mazāk enerģijas salīdzinājumā ar elektriskajiem ūdenssildītājiem, kas var ievērojami samazināt enerģijas izmaksas un laika gaitā ietaupīt naudu.

2. Videi draudzīgi
Gaisa-HWH sistēmas izmanto siltumu no apkārtējās vides un nerada kaitīgu vielu vai gāzu emisijas, tādējādi tās ir videi draudzīgs risinājums. Tās palīdz samazināt jūsu mājokļa oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu un veicina vides ilgtspējību.

3. Uzticamība un izturība
Gaisa-HW siltumsūkņi tiek ražoti, izmantojot augstas kvalitātes sastāvdaļas, lai nodrošinātu uzticamu un ilgstošu darbību. Tie ir izstrādāti tā, lai kalpotu ilgu laiku un tiem būtu nepieciešama minimāla apkope.

4. Daudzpusība
Šīs ūdens sildīšanas sistēmas var izmantot gan mājsaimniecībās, gan komerciālos nolūkos. Tās spēj nodrošināt karsto ūdeni dušām, virtuvēm, peldbaseiniem un citiem lietojumiem, padarot tās par daudzpusīgu risinājumu dažādiem lietojumiem.

Gaisa-HWH siltumsūkņi ir modernas un efektīvas ūdens sildīšanas sistēmas, kas apvieno augstu veiktspēju, rentabilitāti un draudzīgumu videi. Pāreja uz šo inovatīvo tehnoloģiju ne tikai nodrošinās uzticamu karstā ūdens piegādi, bet arī palīdzēs samazināt izmaksas un ietekmi uz vidi.

Хиты продаж