Free cookie consent management tool by TermsFeed

Apmaiņa un atgriešana

refund_b1.jpg
1. Atpakaļ atdodamai precei jābūt pilnā komplektācijā, oriģinālajā un veselā iepakojumā
refund_b2.jpg
2. Pircējam ir jāuzraksta rakstveida iesniegums (atteikuma veidlapu).
refund_b3.jpg

3. Atgriežot preci, pievieno sūtījumam maksājuma čeku.

refund_b4.jpg
4. Nosūtīt pasūtījumu pa pastu uz adresi::
Maskavas iela 456a, Riga, LV-1063;
refund_b5.jpg
5. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pastu: info@ferroli.lv

Atteikuma tiesibas

refund_2week.jpg

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr. 207 „Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot iegādāto preci atpakaļ. Lai noformētu atteikuma tiesības, pircējs aizpilda Atteikuma tiesību veidlapu. Izmantojot atteikuma tiesības, nepieciešams uzrādīt darījumu apliecinošu dokumentu.
Pircējs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vertības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota cita nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai.

  • Preces atdošana atpakaļ iespējama tikai tadā gadījumā, ja pircējam ir dokumenti, kas apliecina pirkumu konkrētajā interneta veikalā;
  • Atpakaļ atdodamai precei jābūt pilnā komplektācijā, oriģinālajā un veselā iepakojumā;
  • Atsakoties no preces, pircējam tiek atmaksāta pilna pirkuma summa; Atsakoties no preces, pircējam neatmaksā izdevumus par piegādi;
  • Apmaiņai pieņemam preces, kas ir: oriģinālajā iepakojumā,nesabojātu,bez plīsumiem un smērējumiem,bez lietojuma pazīmēm ( preces pielaikošana netiks uzskatīta par tās lietošanu).