Free cookie consent management tool by TermsFeed

Siltumnesējs V.I.P.mono -20 1L

0770001
Siltumnesējs V.I.P.mono -20 1L
Palielināt attēlu
106 gab.
1.71
+

Minimum quantity for "Siltumnesējs V.I.P.mono -20 1L" is 1.

Pirkt ar vienu kliku
Bezmaksas piegāde
Maksājums iespējas
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantijaGarantija visiem mūsu interneta veikalā iegādātajiem produktiem ir 24 mēneši

SMS brīdinājumsJūs saņemat SMS brīdinājumus par katru pasūtījuma posmu.

Atgriešanās un apmaiņa - bez problēmāmIegādātās preces varat atgriezt 14 dienu laikā. Produktam jābūt visu rūpnīciskas iepakojumu.

Dažādas maksājumu metodes Samaksāt par precēm ērtā veidā: skaidra nauda kurjeram, kredītkarte tieši pasūtījuma brīdī.

Labākā cenaMēs lepojamies par mūsu cenām, tos katru dienu pārbauda simtiem klientu, kas izvēlas mūsu interneta veikalu.

Apraksts

Izmantojot parasto ūdeni kā siltumnesēju apkuressistēmās, lietotājs sastopas ar vairākām problēmām. Ūdens, kās sastāvā ir dažādi piejaukumi un sāls ne tikai izraisa sildītāja koroziju, bet arī sāls nogulšņu izveidošanos, bioloģiskos apaugumus uz siltuma pārneses virsmām, kas negatīvi ietekmē visas apkures sistēmas tehnisko stāvokli un darbspēju. Turklāt ūdens kā siltumnesējs var tikt izmantots tikai apstākļos, kad temperatūra ir virs nulles.

Ejot kopsolī ar laiku, tika izstrādāts ekoloģiski tīrs siltumnesējs “BERIL V.I.P." kās sastāva pamatā ir monoetilēnglikol ar pretputošanas un pretkorozijas piedevām, kā arī ar piedevām, kas ierobežo siltummaiņas aparātu elementu konstruktīvo bojāšanos. “BERIL V.I.P." izmanto autonomās apkuressistēmās, mākslīgā klimata sistēmās, pārtikas rūpniecības aukstumtehnikā u.t.t.

“BERIL V.I.P." ir mazāks blīvums salīdzinājumā ar citiem siltumnesējiem un, pateicoties tam, tas ātrāk piegādā siltumu visattālinātākos radiatoros. Samazinās cirkulācijas sūkņa slodze, kas labvēlīgi ietekmē tā darbību.

“BERIL V.I.P." siltumnesēja sasalšanas temperatūra ir–20oC. Šis rādītājs ir nemainīgs vairāku gadu ekspluatācijas laikā ar nosacījumu, ka siltumnesēja koncentrācija paliek nemainīga.

Atsauksmes

Ziņas nav atrastas

Uzrakstīt atsauksmi
Jūs varētu interesēt