Free cookie consent management tool by TermsFeed

OMNIA M 6 6,35 kW Siltumsūknis

2CP000BF
Atlaide
25%
OMNIA M 6 6,35 kW Siltumsūknis
Palielināt attēlu
6 gab.
5,094.58
3,820.94
Jūsu ietaupījums: 1,273.64 (25%)
+
Pirkt ar vienu kliku
Bezmaksas piegāde
Maksājums iespējas
Mūsu priekšrocības

24 mēnešu garantijaGarantija visiem mūsu interneta veikalā iegādātajiem produktiem ir 24 mēneši

SMS brīdinājumsJūs saņemat SMS brīdinājumus par katru pasūtījuma posmu.

Atgriešanās un apmaiņa - bez problēmāmIegādātās preces varat atgriezt 14 dienu laikā. Produktam jābūt visu rūpnīciskas iepakojumu.

Dažādas maksājumu metodes Samaksāt par precēm ērtā veidā: skaidra nauda kurjeram, kredītkarte tieši pasūtījuma brīdī.

Labākā cenaMēs lepojamies par mūsu cenām, tos katru dienu pārbauda simtiem klientu, kas izvēlas mūsu interneta veikalu.

Apraksts

• Šī gaiss-ūdens siltumsūkņu sērija, ar ekoloģisko R32 gāzi, ar zemu ietekmi uz vidi atbilst mazo un vidējo dzīvojamo un komerciālo iekārtu ziemas un vasaras gaisa kondicionēšanas vajadzībām.

• Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām un var radīt ūdens temperatūru līdz 65 ° C. Tos var izmantot fan coil blokos, radiatoros un netiešai karstā ūdens (DHW) ražošanai, izmantojot ārēju katlu.

• Tie izmanto invertora līdzstrāvas kompresoru, kas regulē piegādāto jaudu, komplektā nāk ar hidraulisko komplektu, kurā ir visas galvenās sastāvdaļas ātrai un drošai uzstādīšanai.

• Sūkņiem ir raksturīga augsta energoefektivitāte un zems trokšņu līmenis, kas ļauj tos izmantot kā atsevišķu sistēmas ģeneratoru vai integrēt ar citiem enerģijas avotiem, piemēram, papildu elektriskajiem sildītājiem vai apkures katlu.

• Apgādāts ar karstā ūdens tvertnes temperatūras sensoru (uzstāda meistars) un āra gaisa temperatūras sensoru (jau uzstādīts uz iekārtas), lai nodrošinātu klimata kontroli apkurei un dzesēšanai.

• Uzstādīšanai nepieciešami tikai elektriskie un hidrauliskie savienojumi. Sistēmā, kaskādē, var saslēgt maksimāli 6 blokus; viens no tiem būs «Galvenais», pārējie - «Padotie».


Atsauksmes

Ziņas nav atrastas

Uzrakstīt atsauksmi
Jūs varētu interesēt