Free cookie consent management tool by TermsFeed
PREČU ATLASE
Cena

 – 

  • ‎€375
  • ‎€882.45

Gaiss - gaiss

Gaisa-gaisa siltumsūkņi: komfortabla apkure un dzesēšana jūsu mājās

Tā kā efektivitāte, enerģijas taupīšana un draudzīgums videi laika gaitā kļūst arvien svarīgāki, siltumsūkņi gaiss-gaiss (jeb A2A) nāk palīgā, lai nodrošinātu komfortablu klimatu jūsu mājās. Šīs inovatīvās apkures un dzesēšanas sistēmas darbojas, nododot siltumu no iekštelpu gaisa atpakaļ ārā, nodrošinot efektīvu un videi draudzīgu risinājumu temperatūras kontrolei.

Kā darbojas gaisa-gaisa siltumsūkņi?

Siltumsūkņi "gaiss-gaiss" izmanto ārējo gaisu kā siltuma avotu apkurei ziemā un dzesēšanai vasarā. Tiem ir divas galvenās daļas: iekšējā un ārējā daļa, kas savienotas ar dzesēšanas šķidruma cirkulācijas sistēmu.

Aukstajā sezonā gaisa-gaisa siltumsūkņa sistēma iegūst siltumu no ārējā gaisa un nodod to telpā, to apsildot. Karstā laikā process var būt apgriezts - sistēma iegūst siltumu no iekšpuses un izvada to ārā, nodrošinot dzesēšanu.

Gaisa-gaisa siltumsūkņu priekšrocības

1. enerģijas taupīšana
Siltumsūkņi gaiss-gaiss patērē daudz mazāk enerģijas nekā tradicionālās apkures un dzesēšanas sistēmas. Tajos maksimāli tiek izmantots atjaunojamais enerģijas avots - gaiss, kas samazina enerģijas izmaksas un ilgtermiņā ietaupa naudu.

2. Videi draudzīgi
A2A sistēmas var uzskatīt par vienām no videi draudzīgākajām, jo tās neizdala kaitīgas emisijas un neizmanto ozona slāni noārdošas gāzes. Tas nozīmē, ka tās ne tikai ietaupa resursus, bet arī samazina ietekmi uz vidi.

3. Daudzpusība
Gaisa-gaisa siltumsūkņi var pildīt gan apkures, gan dzesēšanas funkcijas. Šis daudzpusīgais risinājums ļauj uzturēt mājoklī komfortablu temperatūru jebkurā gadalaikā, nodrošinot optimālus dzīves apstākļus.

4. Viegla uzstādīšana
Gaisa-gaisa siltumsūkņu uzstādīšanai nav nepieciešama sarežģīta infrastruktūra vai darbietilpīgi procesi, kā tas ir, piemēram, ģeotermālo apkures sistēmu gadījumā. Tas padara tos par pievilcīgu izvēli māju īpašniekiem.

Gaisa-gaisa siltumsūkņi ir modernas apkures un dzesēšanas sistēmas, kas nodrošina mājokļa komfortu un palīdz samazināt enerģijas izmaksas. Pāreja uz šīm inovatīvajām tehnoloģijām ne tikai uzlabos jūsu dzīves kvalitāti, bet arī sniegs pozitīvu ieguldījumu mūsu planētas nākotnē.

Хиты продаж