Alumīnija radiatori FERROLI

28.03.2019
Администратор Главный
Alumīnija radiatori FERROLI

Itāļu uzņēmums FERROLI tika dibināts 1955 gadā. Uz to brīdi tas bij mazs uzņēmums, kas ražoja gāzes apkures katlus nelielā apjomā. Uz šodienu FERROLI sevī iekļauj virkni uzņemumu ( FERROLI GROUP ), kas nu jau ir starptautiski atpazīstama. Alumīnija, sekciju, radiatori ir piemēroti gan daudzīvokļu namiem, gan privātmājām, aizvērtā tipa apkures sistēmā.

Ferroli POL alumīnija radiatoru siltumatdeve ir 1,5 reizes lielāka, nekā tērauda vai čuguna radiatoriem. Ferroli alumīnija radiatori atšķiras no konkurentiem ar savu izcilo uzticamību un ilgo kalpošanas laiku: Radiatoriem tiek veikta rūpīga kvalitātes kontrole, atbilstoši Eiropas normatīviem EN442. Tur klāt katrs radiators, kas nolaists no konveijera, tiek pakļauts hidrauliskām parbaudēm ar paaugstinātu spiedienu, tas nodrošina tehnisko atbilstību, ko garantē ražotājs.

Radiatori sastāv no lietām alumīnija sekcijām, kas izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma (AlSi9Cu EN AB- 46100), pēc liešanas tehnoloģijas zem spiediena, atbilstoši UNI EN 1676 normatīviem. Radiatori salikti ar tērauda nipeļiem, ar speciālu antikorozijas pārklājumu iekšējām virsmām. Starpsekciju telpa ir hermētiski noslēgta pateicoties paranīta blīvēm, noturīgām pret siltumnesēju iedarbību.

Alumīnija radiatorus FERROLI var raksturot kā augstas kvalitātes radiatorus ar augstu emisijas un konvekcijas jaudu, vieglus, maza izmēra un eleganta dizaina. Alumīnijs ir pietiekoši elastīgs materiāls, lai radiatori būtu noturīgi pret iekšējā spiediena triecieniem. Ņemot vērā augsto alumīnija siltuma vadītspēju, tiek panākta maksimāla siltuma izkliedēšana telpā. Alumīnija radiatoru dizains ir pārdomāts tā, lai siltuma atdeve būtu maksimāla, neskatoties uz radiatoru nelielajiem izmēriem. Radiatori ir konstruēti tā, lai caur tiem plūstu pēc iespējas vairāk gaiss un telpa tiktu piesildīta maksimāli ātri. Alumīnija radiatori FERROLI sastāv no sekcijām, kuru skaits, nepieciešamības gadijumā, var tikt mainīts. Radiatorus var komplektēt no 3 līdz 30 sekcijām.

Radiatoru izturība tiek garantēta balstoties uz kvalitatīva materiāla pielietošanu ražošanas procesā, kas ir sertificēts UNI8065. Maksimālā temperatūras noturība radiatoriem ir 110 °С. Spiediens, karstā ūdens sildīšanas sistēmā līdz 1,6 MPa (16 atm.). Radiatori pieejami 432 un 582 mm augstumā. Ražotājs dod 10 gadu garantiju radiatoriem. Radiatorus var komplektēt ar tērauda, plastmasas un vara pievadcaurulēm. Radiātori tiek pārklāti ar jaunu un progresīvu epoksīda krāsu ar izsmidzināšanas metodi pie temperatūras 200 ° C. Sī metode pasargā radiatorus no korozijas un krāsas ilgnoturību. Krāsa uz radiatoriem tiek uzklāta divos slāņos un pārklāti ar epoksīdsveķiem pēc "anaphoresis" metodes. Šī metode būtiski uzlabo krāsas noturību.

Radiatoru uzstādīšana būtu jāuztic kvalificētiem darbiniekiem. Katrs radiators tiek komplektēts ar korķu komplektu un stiprinājumiem. Lai sasniegtu maksimālo efektu, ražotājs iesaka radiatorus uzstādīt 10 cm attālumā no palodzes un grīdas un ne mazāk kā 3 cm attālumā no sienas.

Комментарии

Ziņas nav atrastas

Uzrakstīt atsauksmi